Dlaczego warto nauczyć się korzystania z „4 Elementów Systemu GTF”?

Bo opanowanie przez Ciebie konceptów, czyli, co zawodnik powinien dostrzegać, oraz jaką podjąć decyzję w konkretnych sytuacjach, udoskonali twój warsztat. Zawodnicy podejmujący lepsze decyzje, a trenerzy dostrzegający to, jakie decyzje powinni podejmować zawodnicy w określonych sytuacjach grają i pracują na wyższym, poziomie.

Bo będziesz wiedział jakimi zasadami kierować się podczas konstrukcji gier i ćwiczeń. Znajomość tych zasad, wpłynie na trafność doboru środków treningowych, w zależności od celu jaki masz w danej jednostce treningowej.

Twoi zawodnicy będą skuteczniej wykonywać poszczególne działania na boisku po tym, jak dowiedzą się na co szczególnie muszą zwracać uwagę podczas uczenia się techniki.

Bo powyższe narzędzia maja dopiero wtedy skuteczne zastosowanie, jeśli trenujesz z zawodnikami zmotywowanymi.

Dzięki szkoleniu „4 elementy Systemu GTF”

POPRAWISZ

Organizację treningu
Twoją umiejętność diagnozowania zawodnika

Sposób komunikacji z zespołem

POKONASZ

Przeciętność trenerską
Wątpliwości związane z przygotowaniem i organizacją treningu
Blokady spowalniające rozwój twoich zawodników

ZYSKASZ

Większą elastyczność treningu
Lepszą przyswajalność umiejętności twoich graczy
Unikatowe narzędzia treningowe

Co się stanie jeśli nie skorzystasz?

Stracisz możliwość na poznanie najskuteczniejszych metod i narzędzi treningowych jakie trener może mieć w swoich zasobach. Możesz stracić możliwość zobaczenia i doświadczenia treningów prowadzonych w sposób nowoczesny oraz spójny z najnowszą wiedzą psychospołeczną. Stracisz możliwość zdobycia wartościowego i jakościowego zakresu umiejętności trenerskich, które mogą przybliżyć Cię do stania się profesjonalnym trenerem. Możesz już nigdy nie dostrzec gdzie może być górna granica możliwości Twoich zawodników.

Co jest istotne podczas szkolenia?

Chcemy przekazać Ci konieczną wiedzę i umiejętności tak, abyś przyjął ją, zaakceptował i zaczął stosować, w sposób jak najbardziej dla siebie naturalny.

Nasze doświadczenie pokazuje, że efektywność uczenia wzrasta, gdy na zajęciach teoretycznych konkretne przykłady są poparte nagraniami video, a po teorii przechodzimy w formę warsztatową i wprowadzamy na boisko zdobytą wcześniej wiedzę.

Dlaczego połączenie szkolenia z obozem Deductora jest skuteczne i daje bardzo duże korzyści?
Nauczamy zawodników w pierwszej kolejności przekazując im teorię a następnie teorię wprowadzamy w praktykę na zasadzie uczestnictwa w grach i ćwiczeniach. My jako trenerzy uczymy się tak samo, dlatego uważamy że teorię, którą zdobędziesz będziesz mógł zaobserwować w treningu prowadzonym przez trenerów GTF. W wolnej chwili, między treningami i wieczorem każdy z nich z miłą chęcią odpowie na nurtujące Cię pytania, co pozwoli jeszcze bardziej utrwalić zdobytą wiedzę.

Jakie cele po szkoleniu możesz uzyskać?
Profesjonalnego trenera można rozpoznać po tym, jakie narzędzia stosuje. Jeśli pracujesz indywidualnie z zawodnikami, to nie będziesz musiał się martwić o nowych piłkarzy ponieważ zdobędziesz szczegółową wiedzę i narzędzia, które sprawią, że zawodnik szybko w zauważalny sposób poprawi daną umiejętność techniczną. Jeśli pracujesz w klubie, to Twoja drużyna zdecydowanie szybciej będzie przyswajała nowe umiejętności.

Jakie są cztery główne problemy dotyczące treningu, które należy rozwiązać?

Nasi edukatorzy najczęściej zauważają:

  • Zbyt słabą motywację zawodników i intensywność treningu
  • Nietrafiony dobór konceptów do gier i ćwiczeń oraz nietrafiony sposób konstrukcji gier i ćwiczeń
  • Nieodpowiedni sposób komunikacji trenera z zawodnikami,
  • Brak szczegółowych informacji oraz dobór złych metod podczas nauczania techniki

Forma Szkolenia

  • Zajęcia teoretyczne audiowizualne,
  • Warsztaty przyspieszające przyswojenie wiedzy
  • Zajęcia praktyczne na treningach prowadzonych przez trenerów GTF.

JAKI JEST PROGRAM SZKOLENIA?

Dzień 1
Budowanie motywacji wewnętrznej u zawodnika
Moduł 1 Praktyka – Obserwacja odprawy przed treningowej, która ma na celu wzbudzenie wysokiej motywacji wewnętrznej.
+ obserwacja komunikacji trenera z zawodnikiem.
Moduł 2 Teoria – Sposób konstrukcji indywidualnego arkusza motywacyjnego dla zawodników. Poznanie mechanizmów motywacyjnych człowieka, na bazie, których trener powinien pracować ze swoimi piłkarzami.
Moduł 3 Teoria – Wyznaczanie zadań treningowych i meczowych pobudzających motywację wewnętrzną zawodnika oraz sposób ich egzekwowania.
Moduł 4 Praktyka – Ocena przez trenerów realizacji wcześniej wyznaczonych przyczyn i zadań jakie wybrali sobie zawodnicy.
Dzień 2
Umiejętności Techniczne
Moduł 1 Praktyka – Poznanie metod, jakimi trenerzy GTF nauczają techniki. Ilość powtórzeń danej techniki. Ilość elementów technicznych, na których uczy się zawodnik podczas treningu, ilość technik jakich uczy się zawodnik podczas treningu.
Moduł 2 Teoria – 3 poziomowy podział techniki. Szczegółowe elementy techniczne, których świadomie uczy się zawodnik. Hybrydy techniczne.
Moduł 3 Warsztat – Konstrukcja elementów technicznych. Konstrukcja jednostki treningowej metodą obwodów technicznych. Planowanie w mikro i mezo cyklu rozwoju umiejętności technicznych indywidualnego zawodnika oraz drużyny.
Moduł 4 Praktyka – Sposób prowadzenia zawodnika przez trening techniki.
Dzień 3
Koncepty i Zawartości
Moduł 1 Praktyka – Poznanie metod treningowych, jakimi trenerzy GTF nauczają konceptów i zawartości. Ilość informacji jakie przekazuje trener podczas tego treningu oraz dobór drobnych szczegółów podczas prowadzenia
Moduł 2 i 3 Teoria – Poznanie poszczególnych konceptów i zawartości oraz ich chronologia.
Moduł 4 Warsztat – Analiza video, która nauczy wyłapywać koncepty z meczów najlepszych drużyny.+ Analiza video potreningowa z zawodnikami na bazie konceptów realizowanego na treningu
Dzień 4
„Narzędzia Treningowe” – Zasady Konstrukcji Gier i Ćwiczeń dla konkretnych umiejętności technicznych oraz konceptów i zawartości
Moduł 1 Praktyka – Obserwacja zasad konstrukcji gier i ćwiczeń podczas treningu z trenerami GTF dla konkretnych umiejętności technicznych oraz konceptów i zawartości.
Moduł 2 i 3 Teoria – Zapoznanie się zasadami konstrukcji gier i ćwiczeń do umiejętności technicznych oraz konceptów i zawartości. Szczegóły, które czynią ćwiczenie bądź grę skuteczną.
Moduł 4 Warsztat – Konstrukcja przez uczestników gier i ćwiczeń do poszczególnych konceptów i zawartości.
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
Motywacja Wewnętrzna Umiejętności Techniczne Koncepty i Zawartości „Narzędzia Treningowe”
Cena 550 zł 550 zł 550 zł 550 zł
Kup szkolenie Kup szkolenie Kup szkolenie Kup szkolenie
Pakiet 4 dni
Cena 2200 zł  – jeżeli wykupisz wszystkie pakiety cena wyniesie zaledwie 1899 zł*
Kup pakiet

Kiedy: 26-29.06 2017 i 2.07-5.07.2017
Gdzie: Wodzisław Śląski – Ośrodek Gosław Sport Center
Prowadzący: Grupa Trenerów Futbolu
Cena jednego szkolenia zawiera: Materiały szkoleniowe, Koszulkę GTF, Certyfikat, Obiad
Cena całego pakietu zawiera: Materiały szkoleniowe, Koszulkę GTF, Certyfikat, Pełne wyżywienie na cały tydzień, Nocleg

Nie czekaj, zapisz się już dziś - ilość miejsc ograniczona

Wybierz szkolenia lub cały pakiet

Wybierz datę